Yetkililer bilgi karşılığında ödül teklif ediyor

NaturalMess

Member
A üniversite öğrencisi Adı Brayan Ramiro Castillo Cáceres olan 19 yaşındaki genç, kaçırıldı 13 Mayıs Pazartesi günü, Cesar ilindeki Río de Oro belediyesinin Once Reses bölgesinde.

Cesar Polisine göre, çok sayıda silahlı adam Castillo Cáceres'in evine girdi ve genç adamın akrabalarını korkuttu. ve onunla birlikte bilinmeyen bir yöne kaçtılar.

Suçluların Çevre Mühendisliği öğrencisini almasının hemen ardından Castillo Cáceres'in yakınları yetkililere haber verdi.

El Cesar Polis Komutanı Albay Eduardo Chamorro, vakanın öğrenilmesi üzerine “genç adamı hızlı bir şekilde kurtarmak için tüm operasyonel ve istihbarat yeteneklerinin devreye alındığını” söyledi.

“Gaula ve İstihbarat Polisinden bir ekip, Río de Oro belediyesine ve Cesar'ın güneyinin bir kısmına doğru harekete geçti. Üniversite öğrencisinin nerede olduğunu bulmak için bölgede bir kuşatma planı uyguluyoruz” dedi Chamorro.

Yetkililer 30 milyon peso ödül teklif ettiler Popüler Cesar Üniversitesi öğrencisinin nerede olduğunu bulmamızı sağlayacak bilgiler için.

Polis, bu davayla ilgili bilgi vermek için Gaula'nın 165 ve 3143587212 numaralı hatlarının mevcut olduğunu belirtti.

Dayanışma mesajları

Öğrencinin kaçırılmasının ardından arkadaşları ve ailesi, kaçırılmasıyla ilgili bilgileri yaymak için sosyal ağlar aracılığıyla mesajlar göndermeye başladı. Kaçırılmasından sorumlu olanların onun evine sağlıklı dönmesine izin vereceğini umuyorlar.

Polis genç öğrenciyi arıyor.

Fotoğraf:Sosyal ağlar

Paylaşmak

“Ah Küçük elArkadaşlarının sosyal ağlara bıraktığı mesajlardan bazıları: “Biliyorum, yakında Allah'ın izniyle yeniden buluşacağız”, “Allah sizi çok korusun, müjdeli haber alana kadar hepimiz dua edeceğiz”.

“Kardeşim seni seviyorum. Sen benim akciğerimsin. Allah'ın izniyle her şey güzel olacak“, kardeşinden bahsetti.

Nerede olduğu hakkında bilgi edinmek umuduyla genç adamın fotoğraflarını yayınladılar.

SON HABERLER

Ayrıca şunu da okuyabilirsiniz: