Universidad del Valle bir kez daha Yüksek Kalite sertifikası aldı

NaturalMess

Member
Universidad del Valle, Kurumsal Akreditasyonunun yenilenmesinin ardından eğitim kalitesini onayladı. Yüksek kalite Milli Eğitim Bakanlığınca on yıl daha uzatılıyor.

(İlginizi çekebilir: Banka soygununa katılan soyguncu olduğu iddia edilenlerden biri süpürge kılığında düştü)

Aynı zamanda, bu kurumun topluma, akademik mükemmelliğe, araştırmaya, katılıma ve katılıma olan bağlılığının altını çizdi. sosyal projeksiyon.

Seksen yılını tamamlamanın eşiğinde olan Valle del Cauca Üniversitesi, ülkede bu sertifikaya sahip olan yedi kurumdan biri olmaya devam ediyor.

Universidad del Valle aynı zamanda eğitim ve araştırma kalitesiyle de tanınır.

Fotoğraf:Universidad del Valle'nin izniyle

Paylaşmak

“Universidad del Valle'mizi en iyi için en iyi hale getirmek için kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz! Bu harika haber, yalnızca bir gurur kaynağı ve Üniversitemizin mükemmelliğinin bir yansıması değil, aynı zamanda Akademi ile birlikte ifade ettiğimiz, üniversitemizi güçlendirmeye devam edeceğimize dair bir taahhüttür. eğitim kalitesihaber ve soruşturma çalışması,” dedi Valle del Cauca valisi Dilian Francisca Toro.

Bu arada Univalle rektörü Guillermo Murillo Vargas, akreditasyonun yenilenmesinin altını çizdi ve bu başarının “üniversite için önemli olduğunu, çünkü kurumsal, araştırma ve gelişmeyi gösterdiğini” belirtti. eğitimbölgeye olan etkisi”.

Ayrıca şunu göz önünde bulundurun: kurumsal akreditasyon değerlendirme modeli “Bu değişti ve bugün eğitim bölgede ve ülkede daha fazla ölçülüyor ve biz kaliteli bir kurum olmaya devam etmek için çalışıyoruz.”