Pamplona-Cúcuta yolundaki traktör römorku kazasının videosu, polis memurları trajediyi önledi

NaturalMess

Member
“Frensiz bir araba geliyor. Kenara çekilin!” diye bağırdılar. polis motosiklette bir aracın yüksek hızda gittiğini fark ettiğinde Pamplona – Cúcuta aracılığıyla. Üniformalı polisler, diğer sürücüleri ve yoldan geçenleri uyarmak için aracın peşinden gitmeye karar verdi. Bir trajediyi önlediler.

Tankerin sürücüsü, 11 Nisan'da geçiş ücretini hızla geçince mekanik arızayı polise bildirdi.

Tanker traktör kazası.

Fotoğraf:polis

Paylaşmak

Kuzey Santander Polisine bağlı ajanlar motosikletlerine binerek kamyonun önüne geçti ve sirenleri çalarak yolda olan herkesi uyardı.sürücü durmaya çalıştı.

Yol koridorunda bir tünele girdiklerinde, operatöre onu oradan uzaklaştırması için bağırmak zorunda kaldılar: “Yoldan çekilin!”

Birkaç dakika sonra tanker kamyona çarptı ve yol kenarındaki bir alanda devrildi. Hemen polis yardıma geldi. Onun hayatta olduğunu tespit ettiler.

Cúcuta – Pamplona yolunda traktör kamyon kazası.

Fotoğraf:Özel dosya.

Paylaşmak

Telsizden bir ajan, “O yaşıyor! Ambulansın hemen gelmesini sağlayın” dedi. Yerde yatan ve kuma bulanan sürücüye, “Sakin ol, hareket etme, cesursun. Senin yaptığını herkes yapmıyor” dedi.

Norte de Santander Polisi'nin Carabineros bölümünün başkanı Binbaşı Jhony Gutiérrez, “Sürücüye ilk yardım sağlayan ve onu hızla Pamplona belediyesindeki hastaneye nakleden jandarmalarımız yardım ediyor” dedi.

#Video | İnanmamak!
😱
Pamplona-Cúcuta yolunda frenini kaybedip vahşice kaza yapan bir tır sürücüsü kurtarıldı. Daha ciddi bir kazaya sebebiyet vermemek için aracı kontrol etmeye ve manevra yapmaya çalışan adam, kendisine eşlik etmesi için polise haber verdi. pic.twitter.com/9ocolNFzpf

— SAC HABERLERİ (@NoticieroSac) 12 Nisan 2024
Kaza yapan tır şoförü teşekkür etti: 'Hayatlarını riske attılar'

Tankeri kullanan adamın hastanede tedavi altına alındığı ve polise yardımlarından dolayı teşekkür ettiği öğrenildi..

“Kimsenin canı yanmasın diye benim kendi hayatımı riske attığım gibi, onlar da kendi hayatlarını riske attılar. Bugün sağlıklı olmam ve ailemle birlikte olmanın tadını çıkarmam için bana destek verdiler” dedi.

Kazada başka yaralanan olmazken, tır römorku kullanılamaz hale geldi.

Pamplona-Cúcuta yolundaki kazadan sağ kurtulan sürücü.

Fotoğraf:polis

Paylaşmak

Ulusal Karayolu Güvenliği Ajansı'nın rakamlarına göre Ocak-Mart 2024 döneminde kazalar nedeniyle 23 kargo aracı kullanıcısı yaralandı ve 29 kişi hayatını kaybetti. Bu nedenle yetkililer, kazaları önlemek için yola çıkmadan önce araçların kontrol edilmesi ve trafik kurallarına uyulması çağrısında bulundu.

Ayrıca şunu da görebilirsiniz:

SON HABER EDİTÖRDEN