Jindal'a yönelik tecavüz davası yalan: Polis kapatma raporunda | Mumbai Haberleri

NaturalMess

Member
Mumbai: Bandra Kurla Kompleksi (BKC) polisi Cumartesi günü mahkemeye, JSW Grup genel müdürü Sajjan Jindal'a yönelik tecavüz davasının sahte olduğunu ve şikayetçinin onu suçlamaya çalıştığını belirten bir kapatma raporu sundu.

Assocham Başkanı – Seçilmiş Sajjan Jindal (sağda), Pazartesi günü Yeni Delhi'de Vigyan Bhavan'da Assocham'ın 'Küreselleşme' konulu 87. yıllık toplantısında Assocham Başkanı Venugopal N Dhoot ile el sıkışıyor. FOTOĞRAF SUNIL SAXENA /HT HAZİRAN 02, 2008

Polise göre şikayetçi Jindal ile Ekim 2021'de Dubai'de buluştu ve Dubai'de emlak danışmanı olarak çalışan erkek kardeşinden mülk satın almak istediğinde numara alışverişinde bulundular. İş adamının Ocak 2022'de JSW Group genel merkezinde kendisine tecavüz ettiğini iddia ettiği polise yaptığı şikayette şunları söyledi: “Bana 'Bebek' ve 'Bebek' diye hitap etmeye başladı ve evliliğindeki tüm sorunları anlattı. ilk defa yalnız tanıştık” bu beni çok tedirgin etti. Onun sarılmaları ve flörtleri de beni rahatsız ediyordu.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Kadının şikayeti üzerine, 13 Aralık 2023'te Hindistan Ceza Kanunu'nun 376 (tecavüz), 354 (bir kadının aşırı alçakgönüllülüğü) ve 506 (cezai tehdit) maddeleri kapsamında bir ilk bilgi raporu kaydedildi.

Bandra 18 Nolu Büyükşehir Sulh Ceza Mahkemesi'nde sunulan nihai raporda, şikayetçinin Jindal'ın suçuna ilişkin kanıtları mahkemede sunacağına söz vermesine rağmen bunu yerine getirmediği belirtildi. Soruşturma memuru ayrıca, Ceza Muhakemesi Kanunu'nun 164. Maddesi uyarınca ifadesinin kaydedilmesi için mahkemeye çıkmasını istemişti ancak kendisi, defalarca yapılan hatırlatmalara rağmen mahkemeye çıkmamıştı.

Raporda ayrıca, yapılan inceleme sonucunda Jindal'ın, şikayetçiyi şehirdeki beş yıldızlı bir otelde ziyaret ettiği ve ziyaret ettiği bir kez taciz etmeye çalıştığı iddia edilen 24 Aralık 2021 günü mekandan ayrılmadığı; Bu, otelle yapılan yazışmalar ve tanık ifadeleriyle doğrulandı.

Haberler / Şehirler / Mumbai / Jindal'a yönelik tecavüz iddiası asılsız: Polis kapatma ihbarında bulundu