Hayırsever Andre McDonnell iz bırakmak için Medellín'e geldi

NaturalMess

Member
It's From The Sole vakfı Medellín'den AVilla Hermosa (komün 8) Dünya çapında 20 ülkede yaklaşık 42.000 tenis ayakkabısı, düşük gelirli erkek, kız, ergen ve gençlere 300 çift tenis ayakkabısı dağıtmak için geldi.

Kriterlere göre

Hayırsever Andre McDonnell liderliğindeki kuruluş, kuruluşundan bu yana beşinci kez Antioquia'nın başkentine geldi. Villa dekorasyon mağazası, kreatif direktörü Sebastián González'in arkadaşı olduğu paisa şirketi.

“Kampanyaya 'Adımlar ve Gülümsemeler' adını verdik çünkü insanlara bir araç vermek istiyoruz işine, hayatına devam edebilmesi için çok basita,” dedi González.

Villa Hermosa'da ayakkabı teslimatı

Fotoğraf:Jaiver Nieto Álvarez / EL TIEMPO

Paylaşmak

McDonnell'in dünya çapındaki çalışmalarına sponsor olan tanınmış markaların ayakkabıları, İşletme Eğitim Fakültesi Boston ve Barış Çabası 1 genel merkezinde.

“Bugün gerçekten çok mutluyuz çünkü Vilá ve l'in birlikteliğinden gelen bu harika projeyle kendimizi ifade edebildik.Andre'nin Vakfı'na ona gülümsemeler, adımlar ve gülümsemeler sunabilmek için“dedi İşletme Eğitim Okulu müdürü Rocío Cadavid.

Teslimata gönüllü olarak sektörden graffiti sanatçıları ve dansçılar katıldı. Yaşam kalitesinin iyileştirilmesine ve mutluluk izi bırakmaya katıldılar.

” data-instgrm-version = “14” >

“Bir deneyim olarak oraya gelen çocukların ve ebeveynlerin gülümsemesini alıyorum”Gonzalez ekledi.