Gran Malecón dünyada yapılacak en popüler şeyler arasında

NaturalMess

Member
Yine üst üste altıncı yıldır, 5 üzerinden 4,5 puanla, Barranquilla'nın Büyük Malecón'u konumlandırıldı “Dünyada yapılacak en popüler şeylerin %10'u” arasında.

Kriterlere göre

Turistik faaliyetler yürüten kişilerin görüş ve puanlarını toplayan platform olan Tripadvisor'a bu şekilde kayıt oluyor.

Tanınma geçtiğimiz saatlerde açıklandı Şehirde yapılacak 107 şey arasında 1. sıradaFarklı alanlardan gerçekleştirilen eylemler sayesinde.

Yukarıda belirtilenler, her bir sektörde deneyim, hizmet, kültürel etkinlik gündemi, ilgi çekici yerler, tüm aileye yönelik alanlar ve Magdalena Nehri ile bağlantı arasındaki ilişkiyi dikkate almaktadır.

Tripadvisor'a göre toplamda, Gran Malecón ziyaretçilerden 327 görüş (yorum) aldı239 puan mükemmel ve 75 çok iyi olarak değerlendirildi; bu da 5 üzerinden 4,5 puan anlamına geliyor.

Her öğleden sonra köpeğini burada bulduğu evcil hayvan parkında yürüyüşe çıkaran Barranquilla sakini Erick Junco, çevrimiçi platformun bu takdirini vurguladı.

“Barranquilla'da sevdiğim tüm aktiviteleri yapabileceğim bir yerin olmasının harika olduğunu düşünüyorum; Kendimi güvende hissediyorum ve nehirle bağlantı kurabiliyorum çünkü bu beni rahatlatıyor” dedi.

Ödül kazananları böyle seçiyorlar

Barranquilla'nın Büyük Malecon'u.

Fotoğraf:Barranquilla Belediye Başkanlığı Ofisi

Paylaşmak

Travellers' Choice ödülünü kazananlar kaliteye, yorum sayısına, bir yıllık süre içindeki gezgin puanlarıaracın dikkate aldığı diğer editoryal hususlara ek olarak.

Bugün Gran Malecón'u ziyaret edenler 5,5 kilometre boyunca oyun alanları, evcil hayvanlar için oyun alanları, spor alanları, gastronomi ve piknik alanları içeren üç işlevsel üniteyle karşılaşıyor.

Ticari noktalara ve çeşitli spor ve kültürel faaliyetler gündemine ek olarak burayı her zaman yeni bir şeyin bulunduğu turistik bir cazibe merkezine dönüştürmek yapmak ve keşfetmek.

Venezuela'nın amiral gemisi 'Simón Bolívar'

'Sınır Tanımayan Büyükelçi' olarak bilinen Venezuela'dan Simón Bolívar Eğitim Gemisi, Barranquilla'daki Büyük Malecón'a yanaştı.

Fotoğraf:Vanexa Romero/El Tiempo

Paylaşmak

Buranın sahip olduğu çok çeşitli faaliyetlerle ilgili olarak, 'Sınır Tanımayan Büyükelçi' olarak da bilinen ARBV Simón Bolívar, 3 Temmuz Çarşamba günü saat 16:00'da Puerta de Gold'da bulunan iskeleye geldi. Büyük Malecón.

Venezuela Donanmasının eğitim gemisini görmek isteyen vatandaşlar 4 Temmuz Perşembe günü sabah 8:00'den akşam 20:00'ye kadar bunu ücretsiz olarak yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Cuma günü halka açık erişim yalnızca sabah 08.00'den akşam 12.00'ye kadar açık olacaktır. Yelken töreni Cumartesi günü saat 09.00'da gerçekleşecek.

Deivis Lopez Ortega

EL TIEMPO muhabiri

Barranquilla

Daha fazla haber: