Cali'nin yeni bir Uniminuto genel merkezi var

NaturalMess

Member
Minuto de Dios Üniversite Şirketi (Uniminuto), Cali'nin San Fernando semtinde, Vadinin başkentindeki üniversite merkezinin altyapısına katkıda bulunan yeni tesislerinin açılışını yaptı.

Bu yeni alan, Cali ve Valle del Cauca topluluğuna yönelik yüksek öğrenim teklifini güçlendirecek ve yaklaşık 500 öğrenciye fayda sağlayacak.

“Bu yeni altyapıyla, Buga, Pasto, Buenaventura ve Cartago'da Valle del Cauca bölgesinde, Pereira'da Risaralda bölgesinde ve Chinchiná'da Caldas bölgesinde bulunan Orta Batı Rektörlüğü varlığını güçlendiriyor. Cali'de şu anda iki tane var genel merkez geleneksel San Fernando semtinde yer almaktadır Genel rektör Peder Harold Castilla Devoz, “Şehir Kampüsü konsepti altında Cali şehrinin.

Bu modern tesisler 11 akademik program sunacak.

Uniminuto Cali Üniversite Merkezi'nin yeni genel merkezinde 22 akademik alan bulunmaktadır; 80 kişilik oditoryum; kütüphane; çok işlevli mahkeme; psikoloji klinikleri; Öğrencilerin eğlence ve refahına yönelik ortak çalışma alanları ve alanlar.

Aynı zamanda akademik eğitim sürecini kolaylaştıracak 50 inçlik Tek Ekran ekranlar gibi teknolojik uyarlamalar da öne çıkıyor.

Aynı şekilde Uniminuto'nun bu yeni tesislerinde öne çıkan eğitim ortamlarından biri de eğlence-didaktik odasıdır; Erken Çocukluk Eğitimi alanında lisans derecesi alan öğrencilere eğitim süreçlerinizi güçlendirme imkanı doğrudan uygulama ile.

Aynı şekilde, mobilya ve araçları sayesinde çocuklarla araştırma, uygulama ve pedagoji görevlerinin gerçekleştirilmesine uygun hibrit bir alan olacak bu 'Ludus' odası.

“Minuto de Dios Uniminuto Üniversite Şirketinin taahhüdü, her öğrencinin hayatında dönüşüm yaratmaktır. farklı bölgelerdeki insanlarGüçlendirilmiş bir toplumu idealize eden, eğitime erişebilecek kapsamlı bir insani gelişme yaratan Peder Rafael García Herreros'un yaptığı gibi hizmet etmek ve fırsatlar sağlamak,” diye ekledi genel rektör.

Özel alanda ülkenin en büyüğü olan bu kurum, sosyal ve ekonomik konumlarına bakılmaksızın nüfusun tüm kesimlerine yüksek öğrenimin kapılarını açmayı ve katkıda bulunmayı umuyor.

Valle del Cauca'da Minuto de Dios University Corporation, 38 teknolojik, lisans, yüksek lisans ve sürekli eğitim programıyla 9.343 öğrenciye ilgili ve kaliteli eğitim sunmaktadır. Bugüne kadar 13.582 Valle del Cauca sakini Uniminuto'da eğitim görme hayalini gerçekleştirerek diplomalarını aldı.