Boyacá Hükümeti, Queen'in başarılı bir versiyonuyla kırsal kesimdeki yaşamı teşvik ediyor

NaturalMess

Member
Departmanı Boyaca Güzel manzaraları nedeniyle Kolombiya'nın en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir. Villa de Leyva, Ráquira ve Monguí gibi belediyeler ülkenin en güzel kasabaları listelerinde yer alıyor. Boyacá Valiliği turizmi teşvik ediyor, ancak şimdi bir kampanya başlattı Boyacá kırsalındaki yaşamı teşvik etmek.

Bu kampanyadaki reklam parçalarından biri çok yaratıcı. Bu, İngiliz grup Queen'in 'Özgür olmak istiyorum' veya 'Özgür olmak istiyorum' olarak tercüme edilebilecek ikonik şarkısının bir uyarlamasıdır, Özgür kalmak istiyorum.

The Works albümünde yer alan ve özgürlüğe bir şarkı sayılan bu klasiğin müziğiyle Boyacá versiyonunun sözleri kırsalda yaşamanın faydalarını övüyor.

Şarkının bir videosu sosyal ağ TikTok'taki Boyacá Hükümeti hesabında. Video klipte Boyacá'nın ve çiftçilerinin “küçük ülkesinin” eşsiz manzaralarının görüntüleri yer alıyor.

“Kırsallara gittim / Yedi keçi, bir zeytin ağacı ve bir badem ağacı aldım / ve burada mutluyum.” Böylece 80'lerin rock hitinin, gitar çalan bir adamın arabada animasyonlu bir şekilde söylediği benzersiz versiyonu başlıyor.

(Okuduğunuzdan emin olun: Cocha Molina Müzesi Valledupar'da açıldı: akordeon krallarının kralına bir övgü)

Daha sonra şarkıcı şunu düşünüyor: “dağ havası” ve “bol bol yürüyüş” ve özel kapağın nakaratını şu şekilde değiştirir: “Kırsal bölgeye geldim” “ve burada kaldım”.

Uyarlama şu dizeyle bitiyor: “Artık değil / Buradan ayrılmayacağım.”

Kapak, Boyacán kırsalının güzel manzaralarının öne çıktığı sosyal ağ TikTok'ta olumlu yorumlar aldı.

SON HABER EDİTÖRDEN

Ayrıca şunu da okuyabilirsiniz: