Air-e ve EPM tarife anlaşmaları yapmak için bir araya geliyor

NaturalMess

Member
Maden ve Enerji Bakanlığı'nın yerel ve bölgesel otoritelerin katılımıyla düzenlediği toplantıda, Air-e ve EPM Grubu Kolombiya Karayipleri'ndeki yüksek enerji maliyetleri sorununun çözümüne yönelik önemli bir adım attılar.

Kriterlere göre

Birkaç jeneratörün bulunmamasına rağmen Air-e ve EPM, özellikle en savunmasız kullanıcılara fayda sağlamayı amaçlayan ilk anlaşmaları yapmayı başardı.

“Air-e şirketi, diyalog konusunda sarsılmaz bir arzuyu sürdürdü ve davet edildiği her alana, topluluğa fayda sağlayacak çözümler bulma ve oluşturma kararlılığıyla katıldı. Ancak Acolgen'e bağlı 15 jeneratörün olmaması ne yazık ki şaşırtıcıydı. onları temsil eden sendika çünkü bu çalışma grubuna katılmak çok önemliydi çünkü Karayipli kullanıcılar için yüksek maliyet sorunu bekleyemez” dedi.

Bu yokluğa rağmen şirket, daveti kabul eden ve ilk yaklaşımın başlatıldığı EPM Grubu'nun katılımını kutladı.

Air-e, “Bu toplantıda önemli mutabakatlar sağlandı ve bölgedeki enerji sorunlarının çözümüne yönelik önemli bir adım olan anlaşma ilkeleri belirlendi.” dedi.

Puanlar

Analiz edilen noktalar arasında bir tanımı yer almaktadır. özel oran Bu, en düşük katmanlar için 2021 ve 2022 şişirilmiş üretici fiyat endeksinin (ÜFE) düzeltilmesinden elde edilen üretim fiyatlarında elde edilen tüm tasarrufları uygular.

“Taahhütlerin gerçeğe dönüştürülmesi için toplantı sırasında tartışılan noktalarda ilerleme kaydetmeye devam etmek hayati önem taşıyor. Air-e, güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözümü garanti altına almak amacıyla, ilgili tüm aktörlerle işbirliği içinde yorulmadan çalışmaya devam etme kararlılığını yeniden teyit ediyor” Şirket, Kolombiya Karayipleri'ndeki en savunmasız topluluklara enerji tedariki sağlanacağını ifade etti.

Aynı şekilde, enerjinin en çok ihtiyaç duyan sektörlerin tükettiği enerjinin sağlanması ve bu sayede süreklilik sürelerinin uygulanmasının askıya alınabilmesi veya ertelenebilmesi için gerçekleştirilecek eylemleri beklediğinin güvencesini verdi.

Air-e şirketi, enerjinin en çok ihtiyaç duyan sektörlerin tüketiminin sağlanması için aksiyon alınması gerektiğini vurguladı.

Fotoğraf:Nezaket

Paylaşmak